100 Kenget e Shekullit Popullore - 0-9 - MP3 Shqip - Shkarko - Kilikos
E Merkurre, 25 Nen 2015, 3:07 AM
Welcome Guest | RSS

Kilikos.com

Menu

Kategorite

0-9 [5]
A [64]
B [11]
C [7]
D [8]
E [25]
F [5]
G [13]
H [4]
I [4]
J [7]
K [8]
L [7]
M [13]
N [6]
O [6]
P [6]
Q [0]
R [11]
S [15]
T [5]
U [2]
V [8]
W [0]
X [3]
Y [1]
Z [1]

Statistika

Përdorues Gjithësej: 63 Përdorues muajin e fundit: 0 Përdorues javën e fundit: 0 Pëdorues sot: 0 free counters

Vizitoret e fundit

Shkarko

Main » Files » MP3 Shqip » 0-9

100 Kenget e Shekullit Popullore
29 Nen 2012, 9:55 PM
Te Gjitha Kenget e Shekullit Popullore
Shkarko torrent

Shkarko kengen: (right click/save as......)

 1. 100KSHP - Aurela Gace - Potpuri Vlonjate
 2. 100KSHP - Bik Ndoja - Mitilikun te kam fale
 3. 100KSHP - Bujar Qamili - Cile at zemer plot kujtime
 4. 100KSHP - Bujar Qamili - Kacurrelat
 5. 100KSHP - Bujar Qamili - Kenga e Gjyles
 6. 100KSHP - Bujar Qamili - Kolazh (&Grupi Shkodres)
 7. 100KSHP - Bujar Qamili - Ky marak
 8. 100KSHP - Bujar Qamili - Lule bore
 9. 100KSHP - Bujar Qamili - Mu ke guri qe bon xixa
 10. 100KSHP - Bujar Qamili - Po ti ca i ke thene dikujt
 11. 100KSHP - Bujar Qamili - Pranvera filloi me ardhe
 12. 100KSHP - Bujar Qamili - Qenke veshur me te bardha
 13. 100KSHP - Bujar Qamili - Sa lezet ka vallja
 14. 100KSHP - Bujar Qamili - Une ne kumbull, ti ne kumbull
 15. 100KSHP - Bujar Qamili - Une ty moj te kam dashte
 16. 100KSHP - Devis Xherahu - Rrukullisni Katet (&Lefteris Pantazis)
 17. 100KSHP - Endri dhe Stefi - Dy te dashurat
 18. 100KSHP - Endri dhe Stefi - Jorgjica
 19. 100KSHP - Endri dhe Stefi - Kush niset me bo sevda
 20. 100KSHP - Endri dhe Stefi - Lake pupulake
 21. 100KSHP - Endri dhe Stefi - Mos qaj
 22. 100KSHP - Endri dhe Stefi - Perendeshe e bukurise
 23. 100KSHP - Endri dhe Stefi - Shqiperi qe s'ke pleqeri
 24. 100KSHP - Endri dhe Stefi - Skam ce dua pasurine (&Gr. Lira)
 25. 100KSHP - Endri dhe Stefi - Sycka si ato te tuat
 26. 100KSHP - Endri dhe Stefi - Tango e trendafilave
 27. 100KSHP - Endri dhe Stefi - Tuj shetit nder ara te gjata
 28. 100KSHP - Endri dhe Stefi - Zambaku i Prizrenit
 29. 100KSHP - Eranda Libohova - Artizane e Lumes
 30. 100KSHP - Eranda Libohova - Brigaderja e re
 31. 100KSHP - Eranda Libohova - C'eshte me e bukur ne kete bote
 32. 100KSHP - Eranda Libohova - Dy lule te bardha
 33. 100KSHP - Eranda Libohova - Jam kacaku i ferres
 34. 100KSHP - Eranda Libohova - Kolazh (&Gr i Kavajes)
 35. 100KSHP - Eranda Libohova - Me ke dale ne penxhere
 36. 100KSHP - Eranda Libohova - Mora mandolinen
 37. 100KSHP - Eranda Libohova - Mori cuce matjane
 38. 100KSHP - Eranda Libohova - Nusja me te bardha
 39. 100KSHP - Eranda Libohova - O bilbil ore kengetar
 40. 100KSHP - Eranda Libohova - O mire se na erdhe
 41. 100KSHP - Fatmira Brecani - Kolazh me kenge Tropojane
 42. 100KSHP - Formacioni ''Kenget e shekullit'' - Nata 1
 43. 100KSHP - Formacioni ''Kenget e shekullit'' - Nata 2
 44. 100KSHP - Formacioni ''Kenget e shekullit'' - Nata 3
 45. 100KSHP - Formacioni ''Kenget e shekullit'' - Nata 4
 46. 100KSHP - Formacioni ''Kenget e shekullit'' - Nata 5
 47. 100KSHP - Formacioni ''Kenget e shekullit'' - Nata 6
 48. 100KSHP - Formacioni ''Kenget e shekullit'' - Nata 7
 49. 100KSHP - Formacioni ''Kenget e shekullit'' - Nata 8
 50. 100KSHP - Formacioni ''Kenget e shekullit'' - Nata 9
 51. 100KSHP - Formacioni ''Kenget e shekullit'' - Nata e Vitit te Ri
 52. 100KSHP - Frederik Ndoci - Asaman trendafili celes
 53. 100KSHP - Frederik Ndoci - Baresha
 54. 100KSHP - Frederik Ndoci - Bishtalecat pale pale
 55. 100KSHP - Frederik Ndoci - Bylbyli ne pranvere
 56. 100KSHP - Frederik Ndoci - Dashnor tu bana
 57. 100KSHP - Frederik Ndoci - Karajfil te zgjodha
 58. 100KSHP - Frederik Ndoci - Me ka shku mendja me u fejue
 59. 100KSHP - Frederik Ndoci - Plak me merak
 60. 100KSHP - Frederik Ndoci - Qenke nuri i bukurise
 61. 100KSHP - Frederik Ndoci - Sa e bukur je natyre
 62. 100KSHP - Gezim Nika - Kolazh me keng Patriotike
 63. 100KSHP - Gr. Corona - Kenga e Destan Begut
 64. 100KSHP - Gr. Corona - Kolazh popullor
 65. 100KSHP - Gr. i Beratit - Kolazh
 66. 100KSHP - Gr. i Fierit - Kolazh 1
 67. 100KSHP - Gr. i Fierit - Kolazh 2
 68. 100KSHP - Gr. i Kavajes - Kolazh
 69. 100KSHP - Gr. i Mirdites - Kolazh
 70. 100KSHP - Gr. i Shkodres - Kolazh
 71. 100KSHP - Gr. Na bashkoi kenga popullore - Potpuri 1
 72. 100KSHP - Gr. Na bashkoi kenga popullore - Potpuri 2
 73. 100KSHP - Gr. Na bashkoi kenga popullore - Potpuri 3
 74. 100KSHP - Gr. Na bashkoi kenga popullore - Potpuri 4
 75. 100KSHP - Irini Qirjako - A kane uje ato burime
 76. 100KSHP - Irini Qirjako - Fustanin qe ta solla mbreme
 77. 100KSHP - Irini Qirjako - Hodha nje lule ne ferre
 78. 100KSHP - Irini Qirjako - Kenge dasme permetare
 79. 100KSHP - Irini Qirjako - Kolazh me kenge jugu (& Sazet e Permetit)
 80. 100KSHP - Irini Qirjako - Leskovik o fryn nje ere
 81. 100KSHP - Irini Qirjako - Moj kunadhe leshverdhe
 82. 100KSHP - Irini Qirjako - Mora rrugen per Janine
 83. 100KSHP - Irini Qirjako - Ne ato male mbi Sopot
 84. 100KSHP - Irini Qirjako - Nje bahce me portokalle
 85. 100KSHP - Irini Qirjako - Te rrapi ne Mashkullore
 86. 100KSHP - Irini Qirjako - Thellezat qe hedhin valle
 87. 100KSHP - Ismet Peja - Cohu Rexho
 88. 100KSHP - Ismet Peja - Kur ti shoh dy syte e shkruar (& Gent Haxhikadrija)
 89. 100KSHP - Laura Gjipi - N'at zaman te asaj furije
 90. 100KSHP - Liri Rasha - Potpuri Dibrane
 91. 100KSHP - Maya - As po as jo
 92. 100KSHP - Maya - Dola moj dola
 93. 100KSHP - Maya - Gajdexhiu
 94. 100KSHP - Maya - Gjitonen qe kisha prane
 95. 100KSHP - Maya - Kendo bylbyl i fushave
 96. 100KSHP - Maya - Kenge Arvanitese
 97. 100KSHP - Maya - Kolazh me kenge jugu (& Sazet e Kolonjes)
 98. 100KSHP - Maya - Mora kalane perpjete
 99. 100KSHP - Maya - Ne nje are ne nje lendine
 100. 100KSHP - Maya - Tumankuqja
 101. 100KSHP - Maya - Vallja e Osman Takes
 102. 100KSHP - Merita Halili - Cu deshirush me te pa ty
 103. 100KSHP - Merita Halili - Doli goca ne penxhere
 104. 100KSHP - Merita Halili - Dy cunat e Tirones
 105. 100KSHP - Merita Halili - Jam bandil nje trim i forte
 106. 100KSHP - Merita Halili - Karajfili ne saksi
 107. 100KSHP - Merita Halili - Kendon bylbyli tek qershia
 108. 100KSHP - Merita Halili - Kolazh me kenge popullore (& Pleqte e Krujes)
 109. 100KSHP - Merita Halili - Lule te bukra ka Tirana
 110. 100KSHP - Merita Halili - Ma gezofsh jelekun prej ari
 111. 100KSHP - Merita Halili - Nje lulishte me trandofila
 112. 100KSHP - Merita Halili - Tek ulliri
 113. 100KSHP - Merita Halili - Vika deti tallaz tallaz
 114. 100KSHP - Mihallaq Andrea - Serenata
 115. 100KSHP - Pleqte e Krujes - Kolazh me kenge te Shqiperise se mesme
 116. 100KSHP - Pleqte e Krujes - Me kan thene shoqet mbreme
 117. 100KSHP - Ramadan Krasniqi - Cke moj Fiti qe po qan
 118. 100KSHP - Ramadan Krasniqi - Ja na erdhi sot Pranvera
 119. 100KSHP - Ramadan Krasniqi - Kallma cigaren
 120. 100KSHP - Ramadan Krasniqi - Lulet e majit
 121. 100KSHP - Ramadan Krasniqi - Moj dashnore te gjykoft Perendia
 122. 100KSHP - Ramadan Krasniqi - Ne moshen e dashurise
 123. 100KSHP - Ramadan Krasniqi - O moj bukuroshe
 124. 100KSHP - Ramadan Krasniqi - Permidis pazarit te Durresit
 125. 100KSHP - Ramadan Krasniqi - Po bien tri daire
 126. 100KSHP - Ramadan Krasniqi - Tu u ngjit Bunes perpjete
 127. 100KSHP - Ramadan Krasniqi - Vaj si qenka bo dynjaja
 128. 100KSHP - Rosela Gjylbegu - Djale i dashur
 129. 100KSHP - Rosela Gjylbegu - Ku po shkon me ato dimi
 130. 100KSHP - Rosela Gjylbegu - Kur me del ne dere
 131. 100KSHP - Rosela Gjylbegu - Kur me vjen burri nga stani
 132. 100KSHP - Rosela Gjylbegu - O moj e vogel sa te du
 133. 100KSHP - Rosela Gjylbegu - O zambak zambak i bardhe
 134. 100KSHP - Rosela Gjylbegu - Per mu paska qene kismet
 135. 100KSHP - Rosela Gjylbegu - Sa te kam dashte une ty moj
 136. 100KSHP - Rosela Gjylbegu - Ska me te bukur se pranvera
 137. 100KSHP - Rosela Gjylbegu - Te dija te vogel
 138. 100KSHP - Rosela Gjylbegu - Xhamadani kuq si gjaku
 139. 100KSHP - Sali Brari - Dasma e Malesorit
 140. 100KSHP - Sali Brari - Me ka shku mendja me u fejue
 141. 100KSHP - Sazet e Kolonjes - Kolazh me kenge Kolonjare
 142. 100KSHP - Sazet e Permetit - Kolazh me kenge Permetare
 143. 100KSHP - Selami Kolonja - Bahce bahce
 144. 100KSHP - Selami Kolonja - Cu mbush mali plot me rrush
 145. 100KSHP - Selami Kolonja - Dil moj goc se erdh pranvera
 146. 100KSHP - Selami Kolonja - Do mar ciften do dal per gjah
 147. 100KSHP - Selami Kolonja - Dua te te them nje fjale
 148. 100KSHP - Selami Kolonja - Falma syrin e zi
 149. 100KSHP - Selami Kolonja - Je e vogel sa me s'ka
 150. 100KSHP - Selami Kolonja - Kolazh me kenge Beratase (& Gr. i Beratit)
 151. 100KSHP - Selami Kolonja - Kosovarja e bukur
 152. 100KSHP - Selami Kolonja - Kur mi zbrisje shkallet
 153. 100KSHP - Selami Kolonja - O moj Korcare
 154. 100KSHP - Selami Kolonja - Qaj Maro
 155. 100KSHP - Selami Kolonja - Si dukat i vogel je
 156. 100KSHP - Trio Qerimi - Kaba me violine
 157. 100KSHP - Valdete Hoxha - Kolazh Shkodran
 158. 100KSHP - Valdete Hoxha - Ti me je nje gonxhe
 159. 100KSHP - Vellezerit Zena - Kolazh me kenge Elbasanase
 160. 100KSHP - Xeni - Kolazh me kenge Gjakovare
 161. 100KSHP - Xeni - Kur dalin rosatCategory: 0-9 | Added by: Genti | Tags: 100, kenget, popullore, 100 Kenget e Shekullit Popullore, 100 Kenget e Shekullit 2010, shekullit
Views: 11921 | Downloads: 0 | Rating: 4.4/16
comments powered by Disqus

Kerko

Facebook

Logohu

Futboll

Ndaj me miqte

Ndaj |

Dhuroni

Kontriboni ne permiresimin dhe jetegjatesine e kesaj faqe

Ne linje prej

Gjithesej ne linje: 0
Vizitore: 0
Perdorues: 0